Stalo se

Celebrity news

Tiger Woods promluvil

Tiger Woods promluvil: Byl jsem nevěrný, hluboce se omlouvám

Tiger Woods konečně promluvil. Vzkázal světu, že ho velice mrzí co provedl a že bude pokračovat v léčbě své závislosti na sexu. Své chování označil za sobecké a nezodpovědné.
Dále uvedl,že se ke golfu v nejbližší době nevrátí. Popřel také, že by ho jeho žena Elin fyzicky napadla.

"Je zde něco, o čem bych rád mluvil. Někteří lidé a tisk spekulují o tom, zda mě Elen v den díkůvzdání fyzicky napadla. Naštvalo mě, že si lidé vymýšlejí takové nesmyslné historky. Elen mě tu noc neuhodila a ani to nikdy předtím neudělala. V našem domě nikdy nedošlo k domácímu násilí."

Při jeho proslovu byli přítomni Woodsova matka a jeho spoluhráč Notah Begay III, kteří mu projevili podporu. Tigerova manželka Elen však přítomna nebyla. To mu ale nezabránilo mluvit především o ní. Také se omluvil své rodině, přátelům a fanouškům. zdroj uvedl, že jeho omluva byla perfektně připravená mediální kampan.
Nikdo netuší, zda Tiger Woods mluvil vážně, vyznělo to ale tak, že o změnu usiluje.

Jeho nevěry odhalila autonehoda, při níž byl údajně pod vlivem alkoholu a ve společnosti neznámé ženy. Později přiznal tříletý vztah s barmankou, načež se přihlásilo dalších jeho 13 milenek. Mezi nimi byla i populární pornoherečka, kterou dokonce uvedl 2× do jiného stavu.

Žádné komentáře