Stalo se

Celebrity news

Je zvykem, že potomstvo slavných a bohatých se obléká do luxusních a drahých značek. Někteří se dokonce stávají modními ikonami už v raných letech. Například dcera Madonny Lourdes roste do krásy a zároven udává modní ton pro budoucí generace. Společně s matkou se nedávno objevila na premiéře filmu Nine v New York City. Madonna v sexy korzetových šatech od Dolce & Gabbana vypadala mladistvě a chic. 13 letá Lourdes dala přednost začínajícím návrhářům, což je ten nejtajnější sen snad pro každého modního tvůrce.
Lourdes ale není jediná luxusně oblečená v Hollywoodu, např. Katie Holmes a Angelina Joyle byly vystaveny obrovské kritice kvůli luxusním botičkám na vysokém podpatku, které pořídily svým ratolestím.
Posledni komentare
23.09.2011 09:59:48: www.anita-skype.webnode.cz/
On sám sice dává přednost dívkám, ale mezi homosexuály má spoustu přátel a má je rád. Proto se stal mluvčím organizace pro prevenci sebevražd homosexuálních lidí, organizaci také finančně podporuje. Filmovému Harrymu dokonce ani nevadí, když se o něm fanoušci myslí, že je gay.
Jak sám uvedl, už od útlého dětství byl obklopen homosexuály. Vzhledem k umělecké kariéře jeho rodičů byl vychováván k tolerantnímu přístupu k jinakosti, což ho výrazně odlišovalo od jeho spolužáků. "Homofobie se mi hnusí. Je to nechutné, zvířecí a stupidní." Uvedl Daniel Radcliffe
Autorka série příběhů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi J.K Rowlingová se brání proti nařčení, že část svých příběhů okopírovala z díla již zesnulého britského spisovatele Adriana Jacobse.Rowlingová označila nařčení za absurdní a nepodstatné. "Jsem zklamaná, že jsem se dostala do situace, kdy svou práci musím hájit. Požádám soud, aby toto obvinění zamítl." Dále J.K. uvedla, že díla Adriana Jacobse nikdy nečetla.Žaloba se konkrétně týká pasáží z knihy Harry Potter a ohnivý pohár. Jacobsovi pozůstalí tvrdí, že Rowling ukradla nápady týkající se vězení, škol a nemocnic.
Tiger Woods promluvil: Byl jsem nevěrný, hluboce se omlouvám

Tiger Woods konečně promluvil. Vzkázal světu, že ho velice mrzí co provedl a že bude pokračovat v léčbě své závislosti na sexu. Své chování označil za sobecké a nezodpovědné.
Američtí filmový producenti nostalgicky vzpomínají na minulost, konkrétně na osmdesátá a devadesátá léta a na dobu, kdy si každý nový film diváci po celém světě spojovali s konkrétní melodií.

ŽEBŘÍČEK NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH FILMOVÝCH SOUNDTRACKŮ:

1. You are the one that i want - John Travolta, Olivia newton - John (Pomáda, 1978)
2. Love is all around - Wet Wet Wet (Čtyři svadby a jeden pohřeb 1994)
3. I just called to say I love you - Stevie Wonder (The Woman in red, 1984)
4. Everything I do (I do it for you) - Bryan Adams (Robin Hood: Král zbojníků, 1991)
5. Summer nights - John Travolta, Olivia Newton - John (Pomáda, 1978)
6. I will always love you - Whitney Houston (Osobní strážce, 1993)
7. My heart will go on - Celine Dion (Titanic, 1997)
8. Gangsta paradise - Coolio (Nebezpečné myšlenky, 1995)
9. Streets of Philadelphia - Bruce Springsteen (Philadelphia 1993)
10. Golden eye - Tina Turner (Zlaté oko, 1995)
11. I dont want a miss a Thing - Areosmith (Armagedon,1998)
12. May it be - Enya (Pán prstenů, 2001)
Robert Pattinson: Nový film s Umou Thurman. Pozor! Vstup od 18 let!
Robert Pattinson vyměnil roli upíra za postavu mnohem lidštější a sexem doslova posedlou. Adaptace knižní předlohy Guye de Maupassanta z 19. století nabízí skutečně lechtivé momenty. Pattinson ve snímku představuje sexem posedlého George a vyspí se tak vyjma Thurman i s Christinou Ricci a Kristin Scott Thomas. Film se jmenuje Bel Ami a v kinech bude až v roce 2011 .

Angelina Joile na Haiti
Hollywoodská herečka Angelina Joile se setkala s přeživšími na Haiti, kteří nyní přebívají v provizorním stanovém táboře ve městě Jacmel na jihu země. Navštívila takézřícenou školu, kterou otřesy půdy srovnaly se zemí.Na Haiti Joile přiletěla jako velvyslankyně dobré vůle OSN.